Český designový nábytek

Hikor interiér

Sedací soupravy na míru, rozkládací sedačky a pohovky na míru, postele na míru a další sortiment

Naše vize

Při setkání tváří v tvář libovolné z námi vyráběných sedacích souprav spolehlivě a okamžitě poznáte, s jakým smyslem a citem pro detail, důrazem na kvalitu a dlouhou životnost všech našich výrobků byl tento nábytek vyroben. A přesně proto děláme nábytek s chutí, radostí a entuziasmem, protože víme, že zrovna on je tím potencionálním srdcem vašeho domova. Právě proto Vás tak rádi zveme v duchu našeho motta - "Vítejte v pohodlí!"

Pokaždé, když jsme přemýšleli, co by nejvýstižněji popisovalo a vyjadřovalo charakter a samotnou podstatu naší společnosti, padaly nejčastěji návrhy na slovní spojení jako sedací soupravy, postele, čalouněný nábytek, rozkládací pohovky nebo čalouněná křesla. Ale pořád to nebyl tak úplně ten náš "šálek kávy"... Tak jsme se rozhodli, vzít to znovu úplně od začátku, zcela z jiného úhlu, okem nezaujatého pozorovatele a najednou bylo vše více jak nad slunce jasné - všechny jmenované záležitosti, to jsou jen prostředky k dosažení našeho základního cíle a tím není nic menšího, než spokojený zákazník. A to je to hlavní, o co jsme vždy usilovali, usilujeme a usilovat budeme.

Jistě by se mezi námi hodně složitě hledal někdo, kdo se alespoň jedinkrát v životě nezkusil zeptat sám sebe "Co to vlastně je to ideální bydlení? Co si pod tím pojmem mám a můžu představit? Co je základem spokojeného klidného života, který ve svých obydlích prožíváme? Extravagantní a luxusní vzhled? Líbivý a moderní design? Pohodlí a rodinné teplo domova?" Ani my nejsme žádnou výjimkou a tuto otázku si pokládáme o to častěji a důkladněji, o co více a častěji naše konkrétní rozhodnutí a nabídka ovlivňují spokojenost velkého počtu zákazníků naší firmy. A doufáme, že se zodpovědnost, se kterou k zodpovězení této zcela zásadní otázky přistupujeme, odrazí v kvalitě řešení, které jsme, doufejme že správně, našli v podobě našich sedacích souprav nebo postelí.

Sedací soupravy jsou jednou z nejdůležitějších součástí našich domovů, se kterou, často mnohem více než s jinými, trávíme podstatnou část našeho života, podstatnou část volného času v našich příbytcích. Sedací souprava - to je místo pro setkávání s přáteli, místem odpočinku a relaxace, místem realizace našich koníčků a zálib, jako jsou četba knih či časopisů, poslech hudby, sledování oblíbených filmů, dokumentů nebo sportovních přenosů apod. Proto bychom měli při výběru sedací soupravy být tak pozorní a vnímaví vůči vlastním potřebám, jak to odpovídá důležitosti tohoto výběru. A, přiznejme si to, ta důležitost je rozhodně nemalá. Je o to větší, o co větší je dnes riziko výběru méně kvalitního či dokonce nekvalitního výrobku (sedací soupravy nebo čehokoliv jiného), který se na první pohled "tváří" jako naprosto ideální volba pro Vás a Váš domov, ale, bohužel, výsledek je mnohdy naprosto žalostný.

Každý člověk je zcela jedinečný, osobitý a neopakovatelná unikátní individualita a to je právě pro nás výzva. My rozhodně nehodláme, a ani nebudeme, měnit Váš životní styl - my se mu chceme plně na 100% našimi výrobky přizpůsobit a pomoci Vám ho, jak jen to je možné, dovést k naprosté dokonalosti (což pochopitelně znamená přizpůsobit ho do posledního detailu Vašim požadavkům a potřebám) - tvarem, velikostí, vybranými materiály, barvami, funkčností a celou řadou dalších vlastností sedací soupravy nebo postele, které Váš život ovlivňují, zpestřují a dělají ho přesně takový, jaký si Vy sami přejete. Rádi Vám buď přímo my, nebo prostřednictvím odborného personálu u našich smluvních prodejců, demonstrujeme a podrobně vysvětlíme výhody jednotlivých potahových materiálů, klady a zápory použití kůže nebo látky na konkrétní sedací soupravu, výhody a nevýhody kombinace čalounění a bukového masivu, ale vždy to nakonec budete právě Vy, kdo rozhoduje o tom, co je Vám příjemné, blízké a jak bude Váš domov, Váš každodenní svět, vypadat. A právě takto je to v naprostém pořádku a souladu, což nejen, že plně respektujeme, ale chceme Vám být při tomto procesu plně nápomocni naší radou. Naše firma může být, a ráda bude (pokud budete Vy sami chtít), jen průvodcem na cestě k Vašemu spokojenému bydlení, pohodlnému a příjemnému sezení v našich sedacích soupravách. Luxus - to už dnes není něco, co je určeno a vyhrazeno jen pro bohaté a známé a neznamená jen vysokou cenu, ale je to především vhodná a vkusná volba kombinace materiálů, barev a funkčnosti tak, aby sedací soupravy byly Vaším příjemným společníkem a plnili svou funkci minimálně na 100%.

Už samotný výběr tvaru nebo individuální ladění barev a výběr použitých materiálů u sedací soupravy, rozkládací pohovky nebo postele je odrazem Vaší životní filozofie a Vašeho preferovaného stylu života. Sedací soupravy jednoduchých, geometrických, téměř až strohých tvarů ve spojení s výraznými kontrastními barvami, např. černé a bílé, dokonale sladěné prvky z kovu a podobné doplňky, odrážejí Váš kladný postoj k minimalismu, praktičnosti, až přímočarosti. Naopak přírodní, přirozeně teplé odstíny kombinované s bukovým masivem ve Vás prozrazují vstřícný vztah ke klidnějšímu, pozvolnějšímu, a přesto naplňujícímu, způsobu života, života v souladu a harmonii s přírodou a přirozeným během věcí, tak jak nám je život přináší.

Ideální sedací souprava podle našich představ, to však neznamená pouze a jen líbivý vzhled, ale v neposlední řadě také dokonalá funkčnost. Přirozená praktičnost nenápadně, avšak o to podstatněji, zpříjemňující Váš život, to je to, co v našem výrobním sortimentu objevíte ve formě výrobků, jako jsou rozkládací pohovky, pohovky s úložnými prostory, křesla, židle nebo také konferenční stolky s praktickými odkládacími deskami vhodnými kupříkladu pro odložení „flotily“ ovladačů nebo rozečtených časopisů. Zejména pohovky s možností rozkládání každého lůžka jednotlivě, za použití pouze prvotřídních výplňových materiálů a zcela nekomplikovaných rozkládacích mechanismů, zajišťují dokonalý komfort spaní, který je srovnatelný s klasickou postelí, jak ji známe. Toto lze a také je s úspěchem využíváno zejména v malých prostorách s potřebou co největší univerzálnosti daného interiéru.

Ale jedna věc je jistější než to, že se zeměkoule otáčí - stále jste to Vy a zase jen Vy, kdo má první i poslední slovo při výběru, určování kritérií a požadavků, při rozhodování líbí/nelíbí, chci/nechci, vyhovuje/nevyhovuje u konkrétní sedací soupravy, křesla nebo židle. Stále jste to Vy, o Vaše pohodlí jde především, o Vaši spokojenost jde v první řadě. Vás, naše zákazníky /ať ty stávající nebo budoucí/ chceme prostřednictvím našich výrobků uspokojit a naplnit Vaše potřeby.
Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě prodejen, které naše sedací soupravy nabízejí a kde Vám samozřejmě rádi poradí a pomohou s výběrem důležité součásti Vašich "všedních" dnů, s výběrem sedací soupravy nebo postele z našeho sortimentu, která tady je a bude pro Vaše pohodlí.

Vážení zákazníci, vážení prodejci, vážení obchodní přátelé, naše firma Hikor Interiér s.r.o. se vždy snažila, snaží, a i do budoucna se bude snažit prostřednictvím svého sortimentu pojmy, jako jsou luxus, komfort nebo 100%ní funkčnost v kombinaci s dokonalým designem, přiblížit co nejvíce každému z Vás, kdo se rozhodne zakoupit naši sedací soupravu, rozkládací pohovku, křeslo nebo židli, při zachování osobních preferencí, individuality, vkusu a životního stylu každého z Vás. Naše firma se snaží Vás, naše zákazníky (o které jde až v první řadě), v maximální možné míře přiblížit duchu našeho hesla - "Vítejte v pohodlí". Nechte se tedy pozvat- rádi Vás budeme hýčkat pohodlím a luxusem...

Děkujeme Vám za návštěvu a shlédnutí našeho webu a věříme, že naše sedací soupravy, pokud jim svěříte péči o svoje pohodlí, naplní na více než 100% Vaše očekávání.