KOŽENÁ POSTEL AKCE -35%

KOŽENÁ POSTEL AKCE -35%

Kožená postel na míru + masiv

Nový produkt

CENA OD 29 990 Kč

Více informací

Kožená postel na míru z masivu MONDO

SLEVA - 35% z původních 48 105 Kč na 29 990 Kč

KRÁLOVSTVÍ SNŮ

Ušlechtilý tvar, dokonalé zpracování a detaily. Použité dřevo působí v interiéru útulně, potah z pravé hovězí kůže nebo v látce zdůrazňuje komfortní provedení této novinky. Bez nadsázky lze hovořit o šperku v bytovém interiéru. Konstrukce z buku, na sedáku mimo jiné kovové pružiny a na opěrácích výplň ze studené PUR pěny. Prostě jsme se pořádně snažili propojit moderní design s tradičním řemeslem. První vlaštovkou v této oblasti je postel Mondo, která kopíruje nejmodernější trendy v designu postelí. Hlavním rysem této postele je do posledního detailu propracovaná kombinace mořeného bukového masivu a čalounění z různých materiálů (ať už jde o látku, kůži či koženku).

Naprosto samozřejmý je široký výběr materiálů a jejich barev dle přání zákazníka - různé odstíny barev moření dřeva (buď ze standardní nabídky nebo podle dodaného vzorku) a potahových materiálů (výše zmiňované materiály, jako jsou kůže, potahové látky apod.). Na základě požadavku zákazníka lze tuto postel vyrobit i s úložným prostorem, který je pak nepatrně užší než je ložná plocha a vlastně celková šíře postele a neruší vizuálně vzhled postele, u které bočnice nedosahují až k zemi.

Noční stolky, které vidíte na fotografii, jsou volitelnou součástí, takže záleží jen na Vašem přání, zda je chcete u postele mít či ne. Postele se zkrátka přizpůsobí jakémukoliv Vašemu požadavku a padnou skvěle libovolnému interiéru.

  • Ceník
  • Míry a sestavy
  • Materiál
  • Potahový materiál
  • Materiál konstrukce
  • Katalog