Taburety 

Taburety

Prohlédněte si naši nabídku moderních taburetů. Praktický taburet je skvělým doplňkem ke každé sedací soupravě. Ve vašem obývacím pokoji poslouží k příležitostnému odpočinku, jako další místo pro sezení při návštěvě nebo pro odložení novin, časopisů a dalších nezbytností. Taburet je moderní, praktický a především skladný, takže se bez problémů v...

Prohlédněte si naši nabídku moderních taburetů. Praktický taburet je skvělým doplňkem ke každé sedací soupravě. Ve vašem obývacím pokoji poslouží k příležitostnému odpočinku, jako další místo pro sezení při návštěvě nebo pro odložení novin, časopisů a dalších nezbytností. Taburet je moderní, praktický a především skladný, takže se bez problémů vejde do každé domácnosti.

 

U nás si můžete vybrat mezi několika taburety na míru, u kterých lze zvolit barvu moření i potahového materiálu. Na výběr máte z látkového nebo koženého provedení. Obě mají své výhody. Odstín moření se týká především nohou taburetu, které tomuto kusu nábytku dodávají pevnost a stabilitu.

 

Naše taburety mají různé rozměry a poměry nohou a čalounění, takže si snadno zvolíte řešení, které se bude nejlépe hodit do vašich prostor. Kdy se pro taburet rozhodnout? Lze ho snadno zkombinovat se samotnou pohovkou, se dvěma pohovkami nebo i s křeslem. Díky bohatému vzorníku barev snadno zvolíte řešení, které perfektně padne do vašeho interiéru.

Více...