Postele a ložnice na míru 

Postele a ložnice na míru

Postele na míru a čalouněné postele vytvoří z vaší ložnice ráj spánku.

Ložnice bývá v domácnosti využívána jako místnost pro relaxaci, zasloužený oddech i jako hnízdečko lásky. Pomůžeme vám vytvořit z vaší ložnice dokonalý odpočinkový ráj. Ať už si vyberete postele na míru, postele z masivu, elegantní ložnicový nábytek, vždy při jeho výrobě bud...

Postele na míru a čalouněné postele vytvoří z vaší ložnice ráj spánku.

Ložnice bývá v domácnosti využívána jako místnost pro relaxaci, zasloužený oddech i jako hnízdečko lásky. Pomůžeme vám vytvořit z vaší ložnice dokonalý odpočinkový ráj. Ať už si vyberete postele na míru, postele z masivu, elegantní ložnicový nábytek, vždy při jeho výrobě budeme myslet především na vaše pohodlí, zdraví a spánek.

Postele na míru vám sednou jak ušité.

Ložnice a postele na míru vám sestavíme a vyrobíme přesně podle vašeho zadání a nejnáročnějších požadavků. Ložnice na míru v sobě zahrnují postele, nábytek, čalounění i dveře. Při výrobě pracujeme se dřevem i dýhou, jež může být uspořádána v zajímavé obrazce, nebo do vlisovaných listů. Zabýváme se rozmanitými dekoracemi na míru, které umíme i podsvítit. Nová ložnice se tak stane nejzajímavější místností.

Čalouněné postele jako ze zámku.

Pokud si přejete vytvořit ze své ložnice dokonalé královské lože, obraťte se na nás. Sortiment firmy Nábytek Hikor Interiér s.r.o. je obohacen o oblíbené sedací soupravy a čalouněné postele. Čalounění je umně zasazeno do bukové kostry z korpusem vyrobeného na přání jednotlivých klientů. Dokonalost čalouněného nábytku podtrhují soupravy Mondo, Elano, Afrodité, Dafné a jiné. Precizní zpracování s nadčasovým designem vytváří z čalouněné postele jedinečný umělecký nábytkářský skvost.  

Postele z masivu s nekonečnou životností.

Každý, kdo si do ložnice pořídí postel, očekává, že se bude vyznačovat vlastnostmi, jako jsou pohodlnost, elegantnost a především co nejdelší trvanlivost. Ideální možností jsou postele z masivu. Tyto postele jsou vyráběny z bukového dřeva, jež se pyšní dlouhou životností. Masivní postele mají robustní konstrukci a obvyklé rovné linie. Tuhý rám podtrhuje profilová střednice bez středové nohy, jíž není třeba.

Více...