Kožené sedací soupravy 

Kožené sedací soupravy

Kožená sedací souprava z kvalitní kůže bude chloubou Vašeho obýváku. Může být zhotovena na míru vašim potřebám v požadované barvě a tvaru, aby skutečně vynikla. Kožená sedací souprava není o moc náročnější na údržbu než běžná čalouněná sedací souprava. Sami uvidíte, že kožená pohovka nebo pohodlné kožené křeslo nabízí tak příjemné posezení, že s...

Kožená sedací souprava z kvalitní kůže bude chloubou Vašeho obýváku. Může být zhotovena na míru vašim potřebám v požadované barvě a tvaru, aby skutečně vynikla. Kožená sedací souprava není o moc náročnější na údržbu než běžná čalouněná sedací souprava. Sami uvidíte, že kožená pohovka nebo pohodlné kožené křeslo nabízí tak příjemné posezení, že se s ničím jiným nedá srovnat.

 

Kožené sedací soupravy jsou nabízeny jak v klasické podobě nebo s rozkládací konstrukcí či v rohovém provedení. Některé modely mají polohovací konstrukci čímž je zajištěno maximálně pohodlné posezení tak i poležení. Obývací pokoj, kterému vévodí kožená sedací souprava z pravé kůže, se promění v nejútulnější místnost z celé vaší domácnosti.

 

Kožené sedací soupravy jsou dražší z toho důvodu, že platíte za kvalitní materiál - pravou kůži, za špičkové zpracování a za design, který je nadčasový. Sedačka od nás Vám nabídne příjemné zázemí jak při sledování Vašeho oblíbeného televizního pořadu, tak i při posezení s rodinou, přáteli nebo při četbě knihy. Nabízené kožené sedací soupravy jsou vyráběné v České republice, čímž je zaručená špičková kvalita.

Více...

Kožené sedací soupravy 

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 36 položek