Rozkládací pohovky a válendy 

Rozkládací pohovky a válendy

Rozkládací Pohovky a Válendy českého výrobce.

Upřednostňujete nábytek menších rozměrů, nebo je klasická sedací souprava pro váš byt příliš velká? Pokud nemáte doma dostatek prostoru pro sedačku, bude tou správnou volbou pro vás rozkládací pohovka. Pohovka je také příjemnou alternativou pro menší rodiny, či jednotlivce.  I když je pohovka rozměr...

Rozkládací Pohovky a Válendy českého výrobce.

Upřednostňujete nábytek menších rozměrů, nebo je klasická sedací souprava pro váš byt příliš velká? Pokud nemáte doma dostatek prostoru pro sedačku, bude tou správnou volbou pro vás rozkládací pohovka. Pohovka je také příjemnou alternativou pro menší rodiny, či jednotlivce.  I když je pohovka rozměrově menší, než sedačka, tvoří stále tento nábytek dominantní prvek interiéru. Proto je i zde důležitá správná volba barvy a vzoru potahového materiálu. Nabízíme možnost výběru potahového materiálu. Válendy lze potáhnout látkou nebo kůží z širokého výběru připravených vzorů a barev. V připravené nabídce naleznete pohovky různých stylů. Naše rozkládací pohovky naleznou využití jak v moderních, tak i klasických či stylových interiérech. Také je většina pohovek vybavena úložným prostorem, čímž je maximálně využitý daný prostor. S pomocí rozkládací válendy vytvoříte útulné prostředí v obývacím pokoji a zároveň budete náležitě připraveni na přespání občasných návštěv. Vždy se snažte výběr pohovky maximálně přizpůsobit danému prostoru a vašim potřebám.

Nabízíme rozkládací pohovky od kvalitních českých výrobců, jako jsou PF Nábytek. Můžete vybírat ze široké nabídky kvalitních pohovek, které dokonale zútulní váš domov a dodají mu to pravé pohodlí. Řada z nich jsou také rozkládací a disponuje úložnými prostorami. Rozkládací pohovka je velmi praktická, hlavně pokud přijde návštěva. S rozkládací Válendu jednoduše vytvoříte pokoj pro hosty z jakékoliv místnosti. Ve dne vám může sloužit jako klasická pohodlná pohovka, a v noci se promění v pohodlnou postel. Rozkládací pohovky naleznou své uplatnění jak v dětských pokojích, obývacích pokojích, pokojích pro hosty či kancelářích, tak i při odpočinku v domácích pracovnách.

Více...